Entries List |
COUNT | NAMES | COMMENTS |
1 | Chris SNOOK (419321) Gold Life Denise HARTWIG (782068) Silver Life |
|
2 | Jenni BUCKLEY (217816) Gold Life Jim WOOD (267392) Gold Life |
|
3 | Rosemary KELLEY (572225) Silver Life Desley MUNDELL (427373) Bronze Life |
|
4 | Sandra CLARKE (307378) **National Fleur HOPKINS (766811) State |
|
5 | Adrian MAYERS (94285) Silver Grand Byron LONGFORD (825883) Gold Life |
|
6 | Laurie-Marie McROBERTS (710504) Silver Life Carol WILSON (354759) Silver Life |
Carmel Caton subst for Carol on 29 May |
7 | David ROBERTS (944696) *Regional Paul MATTHEWS (944688) State |
|
8 | John CHURCHETT (224928) Life Lee HORE (94056) Life |
|
9 | Pam DAVEY (980447) State Ken ORANGE (982407) **Local |
|
10 | Jamie LONG (744697) Regional Sue WELLS (740470) *Local |
|
11 | Dawn BROSI (670911) Regional Kay BLAKENEY (523844) Regional |
|
12 | Ann DOWNS (876641) Regional Anica SHEPPARD (835803) Local |
|
13 | Freda MADDERN (1063618) Grad Robert FULCHER (1063596) Club |
|
14 | Peter EVANS (530107) Local Chris EVANS (653179) State |
|
15 | Judy KING (805645) Regional Joan MLADEN (1004050) Regional |
|
16 | Valarie INWOOD (1008056) Local Helen FITZGERALD (1008064) Club |
|
17 | Bob DODMAN (1032097) Local Michael WALSH (1031066) Local |
|
18 | Tony THORNE (876798) Regional Elizabeth THORNE (876755) Local |
|
19 | Lavinia MINCHIN (810241) State Anne KIRKPATRICK (600873) **National |
|
20 | Ian JESSER (485063) Gold Life Henry EASTMENT (93815) Gold Life |
|
21 | Pat LARSEN (88617) Grand Susan SPINKS (86266) *National |
|
22 | Robbie FULTON (623611) Silver Life Laurie SUTTON (653187) Bronze Life |
|
23 | Glenys CLIFT (214469) Silver Life Will HIGGINS (477923) Bronze Life |
|
24 | Helen KEMP (1019546) Club Carol DASHWOOD (1017454) Club |
|
25 | David EDWARDS (921416) State Carol EDWARDS (1008900) **Local |
|
26 | Jackie HORNE (614009) State Anneke BIERENBROODSPOT (738131) *State |
|
27 | Eileen JOSEY (226653) Gold Life Liz ZELLER (710555) Grand |
|
28 | Pamela GEBBETT (389900) Life Nuala O'SULLIVAN (823287) Club |
|
29 | Judy GIESEMANN (876666) Regional Isabella GELDARD (679569) *Local |
|
30 | Kim NICOLL (395781) Life Judy MORGAN (631787) State |
|
31 | Jack BURNIE (613975) Regional Esme BURNIE (613983) Regional |
|
32 | Paul BARRETT (835846) **Local Carmel BARRETT (856002) **Local |
Jan Flynn substitute on 22nd, 914436 |
33 | Keith JENKIN (826741) *State Gwen FRANCIS (275735) Life |
|
34 | Trudy DUNNE (766089) State Jackie HENDERSON (276278) Grand |
|
35 | Joan WENCK (214523) State Lise BOYCE (443298) State |
|
36 | Lyn VARY (876631) State Desley HANRAHAN (944191) State |
|
37 | Edwina WILLIS (670820) Bronze Life Rhondda DEAN (572136) Bronze Life |
|
38 | Marilyn OAKROOT (307564) Regional Alison LANGDON (491241) Local |
Barbara Power sub for Alison on 15/5 |
Back to Coming Events |